2018 Batı Akdeniz Kulüpler Bölge Elemeleri - Kaydolanlar

NoTakım AdıOyuncularTakım Kaptanı (Adını Yazınız)Hangi grupta oynayacaksınız?Kategori
10558ANTALYA BRİÇ İHTİSAS SPOR KULUBÜMEHMET MUAMMER SAYGILI (070114)
ALPASLAN CANER (070083)
LEVENT ÖZKIR (070107)
GÜLTEKİN SOYLU (070037)
CAN ERDEM TÜKENMEZ (070361)
FATİH AYDIN (070365)
ALİ ÜLVİ YENTÜR (070180)
MEHMET MUAMMER SAYGILIAntalya
10673İBİSKYAŞAR KADAN (320018)
OSMAN NURİ HAMAMCIOĞLU (320002)
YUSUF ÖZDEMİR (320023)
SERKAN ŞENAY (320068)
ALİ SEÇKİN ÇELEBİ (070033)
SALİH BİLGEN (070009)
Yaşar KadanAntalya
10677Akdeniz ÜniversitesiMESUT AKMAN (070318)
GAMZE BOYSAN (070262)
BARIŞ DURMAZ (070299)
RAHMAN SAKLI (070434)
NEJDET TEKE (070436)
FAHRİ ASLAN (070430)
Gültekin SoyluAntalya
10704MURATPAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜMEHMET GÜNEL (070005)
RABİN SABA (070100)
UĞUR ÖLÇEN (070174)
ERCAN İŞLEYEN (070093)
ERDEM DEMİREL (070119)
MEHMET AĞIR (070098)
VAHAP ALAGÖZ (070014)
MEHMET GÜNELAntalya
10705BUCAK BELEDİYE OĞUZHAN SPORNECATİ ŞİMŞEK (070047)
CEVAT AMASYA (540004)
MUHTEREM BOYDAK (070127)
ALİ KARAKOÇ (070002)
ABUZER KAYNAK (070213)
YUSUF CEYLAN (070019)
NECATİ ŞİMŞEKAntalya
10706HALK EĞİTİM SPOR KULÜBÜHİDAYET ÖZGÜN (070139)
ALİ HAYDAR AKSU (070173)
AHMET GÜZEL (070141)
BURHANETTİN KOCA (340203)
AHMET HAMDİ KARAGÖZ (070368)
MUHSİN ÖZİSKENDER (070199)
ALİ HAYDAR AKSUAntalyaSenyör
10707EĞİRDİR SPOR KULÜBÜCEMAL ALTINTAŞ (070201)
VOLKAN ÖZEN (070207)
ÖMER ERDOĞAN (060064)
MURAT ÇELİK (070044)
YALÇIN ATABEY (340827)
YAKUP ŞENER SAYI (342316)
MEHMET ALTINTAŞ (070008)
MEHMET CELEPOĞLU (070023)
MEHMET ALTINTAŞAntalya
10712Burdur belediye gençlik sporMETİN ERBİL (150040)
ORHAN VELİ YÜCEL (150059)
OKTAY ÖZDEMİR (150004)
MEHMET KAYADELEN (320022)
ALİ SALGI (150037)
LÜTFİ ERDOĞAN (070096)
Metin ErbilAntalya
10717ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜRABİA YEŞİM SOMER (340918)
NÜKHET KONUK (340079)
MUSTAFA KAYA (342893)
ERŞEN YETİM (070160)
VEYSEL KÖMÜR (070392)
MEHMET KONUK (590006)
MEHMET KONUKAntalya
10725ALANYA BRİÇ İHTİSASNEVRUZ CİHAN AĞCA (070142)
HULUSİ ÇEVİK (070151)
MUSTAFA ARAS (070146)
SEBATİ ATAMAN (260220)
RAMAZAN SAVICI (070342)
YUSUF EREN (430052)
NEVRUZ CİHAN AĞCAAntalya
10792GÜMÜŞLÜKSPOR BRİÇ KULÜBÜMEHMET FAİK KURANOĞLU (061898)
NAZİK SERAP KURANOĞLU (061957)
GÜLER VAHABOĞLU (060156)
HALİL HALDUN VAHABOĞLU (060154)
NEDİME DE TARANTO (341753)
AYDIN UYSAL (341033)
HALDUN VAHABOĞLUMuğla
10809Muğla SporTEVFİK SAYILKAN (341543)
İHSAN ÖZCAN PEHLİVAN (060158)
DOĞAN ÜZÜM (060056)
GÖRKEM KAYTAN (480640)
GÖKHAN UZ (480716)
ÖMER KIZILOK (260111)
ERDEM ÖZTÜRK (062276)
TEVFİK SAYILKANMuğla
11051BODRUM BRİÇ İHTİSAS SPOR KULUBÜBİROL US (480005)
SÜLEYMAN CUMHUR ÇAVUŞOĞLU (480071)
METİN EKŞİOĞLU (341498)
ZEKİ UÇUM (350733)
MEHMET HAKAN AKPINAR (340392)
CENGİZ ŞEKER (330135)
FİKRET AK (330127)
BİROL USMuğla
11055MARMARİS DADYA BRİÇ VE SATRANÇ SPOR KULÜBÜSUAT AKSOY (480437)
ŞAFAK BALKAYA (480619)
AHMET FATİH GÜRĞAN (480199)
AHMET ÖZCAN (480103)
HASAN KARADENİZ (540103)
PİRUFUK ÜZÜM (480617)
ENGİN DEMİREZEN (480572)
MUHARREM ÜNVER (411890)
SUAT AKSOYMuğla
11056DALAMAN BELEDİYE SPORARİF HİKMET ARSLAN (480206)
HAMDİ ÇAKIROĞLU (480105)
SERDAR ŞERİF KURŞUN (480462)
EMİNE BOZKURT (480712)
İBRAHİM VEDAT ALTINOK (480543)
ÖMER LÜTFİ TÜMER (480750)
ABDULLAH LEMİ ÜÇYİĞİT (480763)
ARİF HİKMET ARSLANMuğla
11060MAARMARİS BELEDİYE SPORCEMİL ABBAK (480116)
HALİL OKTAY YAĞLI (480258)
CAN GÜLER (480661)
SEDAT GÜNAK (480467)
MUSTAFA DORUKOĞLU (480618)
MUSTAFA BÜYÜKBAŞ (430055)
NAİL AKTAŞ (480455)
CEMİL ABBAKMuğla
11062AHİ SİNAN FOLKLOR ARAŞTIRMA DERNEĞİŞEREF SANKUR (480257)
ŞUAYİP ERCAN (480238)
KEMAL PİRHAN (480035)
AYHAN BACAK (480227)
ERHAN ÖNER (480038)
MUSTAFA NAZIM KARALEZLİ (480730)
ERHAN ÖNERMuğla
11082YATAĞAN BELEDİYE SPORMURAT KAZIL (480165)
TUNCAY TOLGA ŞENGÖZ (342561)
BEKİR ERDEM (480083)
SERBÜLENT ÇALIŞKAN (480523)
SADETTİN YÜKSEL (480280)
DEVRİM YARAR (480615)
MURAT KAZILMuğla
11094Ortaca BelediyesporDOĞAN BEKARLAR (480357)
ALİ NUSRET KAYMAZ (480370)
SİNAN İNAN (480356)
MEHMET ALİ YILMAZ (480365)
RAMAZAN KARAŞAHİN (480652)
HALİLİBRAHİM BAKIRCI (480366)
ALİ ATACAN (480092)
Doğan BEKARLARMuğla
11098DATÇAAHMET EGE GÜRKAN (480129)
AYHAN KUTLAY (480701)
MUSTAFA ŞEN (480647)
YALÇIN BALTACI (480605)
SONGÜL TÜYLÜ (440034)
PERVİN ŞEN (480646)
AHMET EGE GÜRKANMuğlaSenyör
11102YALIKAVAK BRİÇ İHTİSASNAFİZ ZORLU (350725)
MUSTAFA NEZİH KUBAÇ (340681)
REŞİT MURAT ERKEL (340044)
CAN BERKTAŞ (341158)
MEHMET IŞIN KANDEMİR (260155)
KENAN ÖZKURT (342039)
HAYRİ HAKAN GÖKSU (340477)
HAYRİ HAKAN GÖKSUMuğla
11121PAMUKKALEAHMET PEKTAŞ (350470)
HÜSEYİN TUR (670092)
HAKAN ÇOKAK (200176)
ZAFER TAN (200007)
OSMAN ŞAHİN (200008)
BARBAROS ŞAHİN (200179)
BARBAROS ŞAHİNMuğla
11152MUĞLA KÜLTÜR SANAT SPOR KULÜBÜRİFAT ÇAKMAK (480026)
NEVZAT ÜZÜLMEZ (480028)
ÖNER ÖNKAŞ (480505)
TİMUR TEZCAN (480622)
MEHMET EMİN KOCAKAPLAN (480242)
ARİF BÜTÜN (480320)
RİFAT ÇAKMAKMuğla
11153KÖYCEĞİZ BELEDİYE SPOR KULÜBÜİBRAHİM BİNDAK (480650)
A. MESUT ÖZAK (480073)
HALDUN GÖKÖZ (480087)
TAHİR YAVUZ (480326)
AYDIN ALTINAY (480202)
MEHMET ŞAKİR ÇELİK (480098)
BÜLENT ŞAHİN (480521)
MUHAMMET MUSTAFA SANDIKÇIOĞLU (480481)
İBRAHİM BİNDAKMuğla
11188Fethiye Briç İhtisas Spor KulübüÜNAL BİLGİN (480429)
ZEYYAT OZAN (480134)
ALİ GÜNER (480654)
ERKİN ZENGİN (480149)
SÜLEYMAN TOPCU (320040)
MUSA ERDEN (320026)
Zeyyat OzanMuğla
11190MUĞLA GENÇLİK SPORUFUK BAYDAR (480223)
SUNDAY ÖZCAN (480228)
ALİ SERİNDAĞ (270025)
MURAT YILDIZ (140042)
HAKAN SÖNMEZ OĞUZ (480542)
ERMAN KAHYAOĞLU (480214)
ERMAN KAHYAOĞLUMuğla
11196MİLAS BELEDEİYESPORSÜLEYMAN KOÇ (480469)
ZEKİ ARACI (200004)
ÖZGÜR KAVAK (200186)
EMRE UÇARYİĞİT (200171)
KAZIM KUL (200006)
ALİ MAT (480575)
SÜLEYMAN KOÇMuğla
11203SABURHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜMUSTAFA YÜCEL (480662)
HÜSNÜ KURAL (060122)
ALİ CAN ÜSTÜNBOYACIOĞLU (260314)
GÜRAY ÜNVER (070031)
BÜŞRA KAÇAN (060299)
ÇAĞATAY BİRBEN (260313)
HÜSNÜ KURALMuğla