YALOVA İL ELEMELERİ - Kaydolanlar

NoTakım AdıOyuncularTakım Kaptanı (Ad Soyad Giriniz)Kulüp Adı (Yardım Yapılacak Kulüp Seçilecektir)Kategori
19228YÜRÜYEN KÖŞKGÖKHAN İNCE (ince77) (770005)
CAFER OKTAY (cafok) (770104)
ÇETİN SERİM (cs_turkey) (100027)
ÜNAL TUNALI (Tunali77) (770119)
OĞUZ ÖZDEMİR (anarkhos) (550111)
CEMAL SANCAR (sancar08) (770023)
GÖKHAN İNCEYALOVA BRİÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19285Yalova 77HARUN REŞİT SELÇUK (geronimoTR) (770110)
HALUK ÇAMAK (halukca) (770011)
SİNAN ÖZATAKAN (sinan58) (580022)
ANIL BALCI (silifke) (670080)
ÖCAL GÜNEL (ogunel) (770016)
Harun Reşit SelçukYALOVA BRİÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19309ANKOVAFİKRET KÖK (fkok) (770012)
ŞAKİR SEÇER (secer77) (770007)
SERDAR ÇELİK (mistrodo) (063354)
NURİ ERCAN (Nuri ercan) (062325)
EKREM SANCAK (usstat) (062370)
HÜSEYİN KOĞAR (hkogar) (061894)
FİKRET KÖKYALOVA BRİÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19316DiamondARİF ELMAS (65Arif) (390057)
SUNAY CİĞERCİ (Sunay1967) (220031)
ATTİLA SICAK (ast23) (390044)
METİN TURAL (metinlimit) (390009)
MEHMET MERT (sendov) (221019)
VEHBİ TİRYAKİOĞLU (bioturk) (390056)
Arif ElmasYALOVA BRİÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19321HACİİNEŞE DİRİM (nesedirim) (340645)
ZEKİ UÇUM (kaptanzek) (350733)
HAKAN YIKGEÇ (champ i) (350202)
CENGİZ ORAL (coral17) (100077)
MEHMET ERTINAS (ERTINAS) (350277)
MEVLÜT KARABEKMEZ (mevok) (342913)
MEHMET ERTINASYALOVA BRİÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19354gebzeMETİN AKÇARA (m_akjara) (411206)
MEHMET HİLAL KAPLAN (kaplan0061) (410004)
RIDVAN DEMİR (rddemir) (410005)
HASAN BASRİ GÜCÜK (hbgucuk) (410942)
MEHMET ÖNER (gebzelim59) (410073)
ONUR KARAKAYA (okarakaya) (410965)
metin akçaraYALOVA BRİÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19383DorukATİLLA ADAY (glint) (063666)
CENGİZ İLHAMİ DEMİR (Cilhami) (063867)
HÜLYA PEKŞİRİN (war_blade) (063249)
MUHARREM GÖRKEM (mamimami) (063010)
RASİM TOPCU (madduwata) (062124)
TURAN TOLGA TAŞGIN (tolgatasgi) (063230)
YILDIRIM KIRGÖZ (kirgozyy) (060920)
Hülya PekşirinYALOVA BRİÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19385KEYİFLEMERİH TOKCAN (mtok) (340145)
BURCU TOKCAN YENAL (Burcual) (344173)
DENİZ ANAPA (deniza) (060077)
DİCLE EKİNCİ (diclek) (342404)
AYŞE BANU ALTINOK (B ALTINOK) (340898)
ÇETİN ŞENER GEBECELİ (gebeceli) (341601)
ABDULKADİR FİLİKCİ (kfilikci) (160213)
EMRE KARIŞAN (emrkrsn) (341328)
Kadir FilikciYALOVA BRİÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19389Hamdi BabaAHMET HAMDİ ERSOY (hamdi77) (770031)
MUSTAFA KARADENİZ (61kdeniz) (410083)
MUSTAFA BAŞARAN (basaran62) (770115)
MUZAFFER AKKAYA (denizada79) (770108)
HALİT AYMUTLU (prena44) (770051)
HÜSEYİN DERELİ (Lucky_Nine) (410913)
HASAN HÜSEYİN ÇETİN (hhc48) (770002)
Hasan Hüseyin ÇetinYALOVA BRİÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19390ULAŞMEHTAP ÇAM (turna2001) (770107)
MURAT KURUSAKIZ (mukur) (063356)
ALİ İHSAN YAĞDIRAN (eray 06) (062389)
METİN KASAN (gambler77) (010348)
İSMET DÖNMEZ (ismet1953) (010026)
SÜLEYMAN ZÖHRE (emir sarp) (670105)
Murat KurusakızYALOVA BRİÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19396Mavi ŞimşekHÜSEYİN KIR (hh112) (410049)
SALİM DÖĞER (farqin67) (411114)
SEFA ÖRCÜN (sly tayden) (411145)
ŞEVKET ALPER KOÇ (javis) (410946)
İRFAN DALER (jakh) (410059)
Sefa ÖRCÜNYALOVA BRİÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19397sonbaharALİ YALMAN (momeau) (341508)
GRASİA YALMAN (saban26) (341509)
EMİNE BİLLUR ARAZ (imphunter) (340417)
OKTAY GEÇİT (Oktaygecit) (340592)
MEHMET SELÇUK GEZDUR (sgezdur) (342064)
LENA AZİZ (lenoush) (340758)
DÜNDAR ÇİFTCİOĞLU (dundarcc) (350515)
dündar çiftcioğluYALOVA BRİÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19400KARBORAMEHMET RUHİ CANDAN (rcandann) (640039)
DİLEK TEKTÜRK ERAL (neon63) (342511)
METİN DURAK (metindurak) (411248)
SADIK KÜRŞAT ONARAN (skonaranee) (353841)
İBRAHİM GÖREN (ibrahim55) (310102)
LATİF SAPMAZ (YNN) (353720)
Ruhi CANDANYALOVA BRİÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19404KharmashaABDURRAHMAN ÖZÇELİK (biriceri1) (260247)
CENGİZ ÖNCÜ (oncu) (260044)
GÜRSEL İNKİLAP ÜNLÜKAL (grsel) (150016)
AHMET NADİ ALTAY (altay1) (260186)
MEHMET ERHAN KARATAŞ (utopya26) (260064)
BURHAN GÜNEL (burhan 26) (260151)
FATİH AYKAÇ (fafubu) (260156)
EROL YAVUZ (mektup) (260070)
Abdurrahman ÖzçelikYALOVA BRİÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19405boraRİFAT VARDAR (EXPART) (063063)
ÖZGE UZUN (ozgeeu) (100318)
MURAT KAYA (murat66) (061982)
HÜSEYİN KUBİLAY ÖZGÜNGÖRDÜ (ascizerim) (450050)
ATİLA YANIK (sivtek) (590152)
rifat vardarYALOVA BRİÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19408Köroğlu BarışMURAT GÜNGÖR (ejhmurat) (140033)
TACETTİN TÜRKER (elcivito) (670139)
SADULLAH KARA (01sadkar) (140044)
NEVZAT ERTAN (nertan) (341445)
Murat GüngörYALOVA BRİÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19410MANTIKLI TAKIMALAHATTİN KARACAOĞLAN (yapelA) (063425)
MEHMET AKTUĞ (m_aktug) (540071)
MURAT İBRAHİM YETKİN (MrtYetkin) (060146)
FİKRET ERTÜRK (FTEK58) (060686)
MUSTAFA GÜVEN (Mustguv) (064014)
MUZAFFER ÖLÇEN (molcen) (064019)
MEVLÜT AYDIN (mevlut07) (090196)
Murat YetkinYALOVA BRİÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ