MUĞLA İL ELEMELERİ - Kaydolanlar

NoTakım AdıOyuncularTakım Kaptanı (Ad Soyad Giriniz)Kulüp Adı (Yardım Yapılacak Kulüp Seçilecektir)Kategori
19310DADYAŞEFİK BURNAK (cagri84) (400028)
SELÇUK ARSLAN (sel12) (340613)
TEVFİK BALABAN (bigtefo) (670035)
ZEYNAL ERASLAN (aabicik) (480472)
MEHMET NACİ İMRAK (tontonanto) (480599)
BEKİR BALTALIK (bekir40) (400004)
Şefik BurnakDATÇA BRİÇ SATRANÇ VE TENİS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİSenyör
19317DALAMAN BELEDİYE SPORDOĞAN BEKARLAR (Junge27) (480357)
ALİ NUSRET KAYMAZ (SirSatai) (480370)
İRFAN AKKUŞ (iakkus) (480091)
VELİ YAŞAR TAKTAK (veyata) (480088)
RAMAZAN KARAŞAHİN (burcotel) (480652)
MEHMET ALİ YILMAZ (maliyilmaz) (480365)
HALİT ORUÇ (kerata48) (480387)
DOĞAN BEKARLARDADYA BRİÇ VE SATRANÇ DOĞA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19319YAKAMOZADEM CEYLAN (mombilan) (480108)
AHMET FATİH GÜRĞAN (luckyflo) (480199)
FAİLE BAĞCIOĞLU (camomille) (062996)
AHMET NURİ DERVİŞOĞLU (anuri) (061893)
DAVİD NİGEL SCHİFF (mateom) (890500)
YOSEF BALİ BARIŞSEVER (Doven) (340086)
Yosef Bali BarışseverDADYA BRİÇ VE SATRANÇ DOĞA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19323DERİNSUCAHİT KAHRAMAN EMİNLER (ckahraman) (450021)
NAZİK SERAP KURANOĞLU (mahlep) (061957)
MEHMET FAİK KURANOĞLU (coach1) (061898)
FATİH LALE (Fraxi) (342231)
İLKER ÇUBUKÇU (ilker_c) (061961)
SONER ÇUBUKÇU (sd12) (061916)
Nazik Serap KuranoğluGÜMÜŞLÜK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19357ALİMSALİ AKYOL (akyol09) (090053)
HAKAN TABAK (tabak) (353535)
AHMET GÜRKAN POLAT (abic_68) (350409)
ARMAĞAN EROL (aerol) (350410)
MUSTAFA AYHAN COŞKUNOL (coskunol) (350204)
ALİ AKYOLKÖYCEĞİZ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19378SHORTYESAT ERGİL (beykoz) (062377)
ALİ RIZA BEŞERLER (arb76) (060934)
MUSTAFA KEMAL SARAL (turist01) (550009)
SERKAN SOFU (serkansofu) (342143)
ÖMER EKİNCİ (Ekinci) (340501)
ALAETTİN ŞAFAK URAS (safaku) (340139)
EKREM EMRE ULTAV (simplyhi) (340999)
ÇAĞATAY BİRBEN (cacabirben) (260313)
CAN UÇARDADYA BRİÇ VE SATRANÇ DOĞA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19382KAPTANHASAN KAPTAN (poke 2) (550063)
ESADULLAH TURHAN AKÜZÜM (takuzum) (061868)
İHSAN TOSUN (ihsantosun) (341083)
MEHMET SEDAT CENGİZ (sedocen) (342904)
İBRAHİM HALİL ATALAY (halila) (340924)
MUSTAFA YÜCEL (mustafa66) (480662)
NESİM ESKİNAZ (Nisoes) (341503)
Halil AtalayDATÇA BRİÇ SATRANÇ VE TENİS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19384KEYİFLEMERİH TOKCAN (mtok) (340145)
BURCU TOKCAN YENAL (Burcual) (344173)
DENİZ ANAPA (deniza) (060077)
DİCLE EKİNCİ (diclek) (342404)
AYŞE BANU ALTINOK (B ALTINOK) (340898)
ÇETİN ŞENER GEBECELİ (gebeceli) (341601)
ABDULKADİR FİLİKCİ (kfilikci) (160213)
EMRE KARIŞAN (emrkrsn) (341328)
Kadir FilikciGÜMÜŞLÜK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19399MALİBUVOLKAN DENİZCİ (VulkaN) (550002)
TİJEN ÖZLÜ (mallibu) (342907)
RAMAZAN MESUT TUNCA (rtnc) (341707)
COŞKUN KADAKAL (talay_57) (341122)
Volkan DenizciGÜMÜŞLÜK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19401karayelZEYNEP BELİS ATALAY (belisa) (340234)
EZEL MEY ZAİM (meyza) (340129)
ÖZDEN EMİNE BAŞTUĞ (kozdam) (342241)
MEHMET BARIŞ (mebar63) (340035)
NURİ EMİN POZAM (eminpozam) (340373)
Halil ATALAYDATÇA BRİÇ SATRANÇ VE TENİS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19402Fethiye Briç KulübüÖMER KAMİL ORAL (elze) (480375)
MEHMET HAKAN AKPINAR (diego112) (340392)
MEHMET OĞUZ ÖZKAHRAMAN (ozoguz) (090139)
İLKER SARTIK (sogotogo) (350440)
MUSTAFA TÜRKMEN (albatros_m) (350956)
HAKKI YILDIZ (25haky25) (100104)
OSMAN TUFAN KOYUNCU (otk2) (480133)
Ömer Kamil OralFETHİYE BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19406KAHRAMAN 2HÜSEYİN KOĞAR (hkogar) (061894)
ALAATTİN ERDOĞAN (caskara) (063628)
ÖMER ÇETİNKAYA (cetin06) (060051)
İBRAHİM İLKER YILMAZ (Yozgat) (061979)
AHMET KAHRAMAN (akahraman) (060245)
AYŞEGÜL ERK (erkaysegul) (340572)
NEŞAT KALEMCİ (camel6161) (063811)
HASAN GÖRMÜŞ (hgormus21) (062980)
Hüseyin KoğarBODRUM BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19407KNİDOSŞULE ŞENERLER (sukuf) (480755)
NİHAT AYBAR (gerilim) (062314)
SERDAR İNCE (ince 2099) (063324)
ÖMER HALUK BUYURGAN (zortek) (063242)
AYHAN KUTLAY (adar2006) (480701)
SİNAN ÖNCÜL (sinanabi) (340068)
HÜSEYİN YILDIZ (HYILDIZ62) (341859)
SADETTİN YÜKSEL (sado1) (480280)
ŞULE ŞENERLERDATÇA KNİDOS BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19409ANASONDOĞAN ÜZÜM (douz) (060056)
AYŞE ÖZGÜNEŞ (Kibe) (061882)
PİRUFUK ÜZÜM (uzumpir) (480617)
CAN GÜLER (canmar48) (480661)
MUSTAFA BÜYÜKBAŞ (mustifb) (430055)
SEDAT GÜNAK (panter67) (480467)
CEMİL ABBAK (abbak48) (480116)
SUAT AKSOY (suki_13) (480437)
Suat AksoyDADYA BRİÇ VE SATRANÇ DOĞA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19411STARALİ SALİH GÖLET (asgolet) (340490)
AYLA TELATAR (belizdiyez) (340263)
GÜLSEN ILGIN (commaster) (340815)
KEMAL ÖMÜR SEYHUN (kemalomur1) (060494)
ALP ARSLAN YARAŞ (alpas) (341718)
ALİ SALİH GÖLETYALIKAVAK BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİSenyör
19416PETLASALİ ATACAN (murat53) (480092)
CEMAL BASA (basa53) (480094)
ALİ RIZA ERTÜRK (ER48) (480298)
HÜSREV MURAT TAN (babayaro52) (320001)
ALİSEYDİ AYDAR (alis4448) (480363)
RAMAZAN ACAR (r acar) (480808)
HALİDUN BEDRİ YÜCEL (Likar48) (350688)
HAYDAR YILDIZ (haydar11) (480339)
ALİ ATACANORTACA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
19417NAZİLLİH.TAHSİN MAMUS (tahsin09) (090003)
MUSTAFA SEÇKİN (msckn) (090002)
METİN YURDAKUL (myank65) (090009)
LEVENT TÜMGELİR (leventtr) (090334)
MEHMET MİHDİ IŞIK (Mehmet009) (350014)
RAMAZAN YAY (efe88) (090036)
H. Tahsin MamusDADYA BRİÇ VE SATRANÇ DOĞA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ