Genel Sıralama
SıraTakım AdıKaptanMasterpointOyuncularSkor
1. DEVREK BRİÇ KULÜBÜ9.37
9.37
9.37
9.37
9.37
9.37
 
 
9.37
YAŞAR BÜKRÜ (670046)
HAYATİ ÜNAL (670051)
MEHMET YANAZ (670049)
NAİL AKSOKU (670162)
METİN KULE (670047)
OKTAY DEREBAŞI (670048)
HİKMET KAVŞUR (670215)
BAYRAM SARIVAZ (670217)
SEZAİ ÖZEN (340328)
186.41
2. BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ6.56
6.56
6.56
6.56
6.56
6.56
İBRAHİM KOÇ (670054)
METİN ONAN (670068)
FAHRETTİN KORKMAZ (670099)
İSMET KAYA (670075)
HAYRETTİN ÖZDEDE (670070)
ALİ İHSAN YÜCESAN (670125)
155.78
3. ZONGULDAK BELEDİYE SPOR4.69
4.69
4.69
4.69
4.69
4.69
 
TAYFUN ALBAYRAK (670074)
ERCAN KOÇAL (670061)
ÜMİT TARHAN (340485)
DENİZ ÜNALAN (353877)
MURAT AKTUNA (670168)
OKAN DENİZ (670128)
SELAHATTİN TURHAN (670066)
154.56
4. KASTAMONU MAVİ YILDIZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ3.12
3.12
3.12
3.12
3.12
3.12
KENAN ÖZKURT (342039)
TANER ÇELİK (351075)
SERKAN SOFU (342143)
MESUT TEKİN (342071)
YALÇIN AKSAKARYA (342851)
BAYRAM VOLKAN DABAKOĞLU (342850)
148.83
5. TAŞKÖPRÜ GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ0.78
0.78
0.78
0.78
0.78
0.78
0.78
0.78
MUSTAFA ALEMDAR (340605)
HÜSEYİN KOĞAR (061894)
MUSTAFA KOL (061906)
GÜLTEKİN DERELİ (060014)
TÜRKER TUNGA ÇAĞICI (060045)
ZAFER ALICIOĞLU (060247)
MUSTAFA ÖZDEMİR (063061)
UĞUR KETHÜDA (370019)
148.34
6. KARADENİZ EREĞLİ BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 
 
 
 
 
 
MEHMET CEM ERTAM (670144)
TARIK BERKİM AS (670220)
NURETTİN ŞEN (670011)
BEHLÜL KADIOĞLU (670032)
SADUN SU (341644)
ORHAN KORKMAZ (270068)
124.23
7. GÜVENLİK GÜCÜ SPOR 
 
 
 
 
 
YUNUS KAYA (670062)
KENAN ÇOLAK (670071)
ERCAN ÖZER (670121)
ENVER ALEV (670219)
MÜJDAT BİROL (670101)
ÖNDER ŞENTÜRK (670155)
113.31
8. ÇAYCUMA GENÇLİK MERKEZİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 
 
 
 
 
 
 
MÜFİT ÇETİNKAYA (670171)
İLYAS ALTINSOY (063344)
ERMAN SERDAR (670083)
MUSTAFA DEMİR (670029)
HARUN DERELİ (670005)
HASAN TEKCE (340204)
MEHMET EMİN İMDAT (330278)
103.24
9. MEHMET ÇELİKELLİLER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ 
 
 
 
 
 
 
EYÜP ALTAN SEZGİN (670069)
CEMAL ŞAHİN (670077)
MEHMET BİLGİN (670130)
KEMAL BOZKURT (670192)
TANSU GÜNER (670059)
APTULLAH ERİŞKİN (670120)
EROL ERSOY (670222)
92.29
10. ZONGULDAK SOĞUKSU TERAKKİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
 
 
 
 
 
CEMİL ACUN (670118)
IŞIK CEMİL ARSLAN (670063)
CİHAT BARBAROS AYATA (670127)
CENGİZ CERYAN (670057)
TUNCER ÖZYURT (670176)
NURULLAH EDEBALİ (670141)
88.77
11. ALAPLI BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 
 
 
 
 
 
TEVFİK BALABAN (670035)
ABDUSELAM BAŞEL (670015)
METE ÇELEBİ (670028)
ENVER UĞURLU (670019)
RAMAZAN YILDIRIM (670078)
SUAT ÇELİKKOL (240007)
82.27
12. ZONGULDAK BRİÇ SPOR KULÜBÜ 
 
 
 
 
 
 
YÜKSEL ERÇİN (670177)
MEHMET ŞEREF İÇLİ (670112)
MUSTAFA TANRIVERDİ (670175)
MAZLUM TANRIVERDİ (670116)
BURHAN BAKİOĞLU (670231)
MEHMET NURİ KUZU (670198)
ERDEM GÜVEN (670191)
77.21
13. AKÇAKOCA PALAMUT BRİÇ VE SANTRANÇ KULÜBÜ 
 
 
 
 
 
 
 
GÖKSEL AYDIN (810039)
KUBULAY KESER (342407)
ÜMİT KOÇ (810002)
İSMAİL AKTEPE (200236)
KADİR GÜLER (810034)
NİYAZİ TUZCUOĞLU (810042)
NURİ GÜLTEKİN (810029)
YUSUF ZİYA SÜMER (810033)
76.76