Kulüpler Şampiyonası Eleme Yapılacak Bölgeler:

KulüpOyuncularGüncel MPToplam MPÜnvan
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİDOĞAN ÜZÜM
ÖMER KIZILOK
ERDEM ÖZTÜRK
TEVFİK SAYILKAN
BAŞAK KÜTÜK
HÜSEYİN REHA AKGÜN
AYŞE ÖZGÜNEŞ
NEVAL OKAN
MEHMET HALİT KILIÇ
870.53
863.67
624.46
620.48
495.29
212.58
183.84
51.63
0.79
1530.11
1368.56
919.20
1023.30
807.27
374.11
339.18
73.31
1.08
Altın Büyük Usta
Altın Büyük Usta
Gümüş Büyük Usta
Altın Büyük Usta
Gümüş Büyük Usta
Altın Usta
Altın Usta
Bölge Ustası

Toplam MP3923.276436.12
Angora Briç Spor Kulübü --BORA ÜNVER
MURAT KAYA
ATİLA YANIK
HABİBULLAH HALİL ÖSER
BURAK DEMİRTAŞ
UFUK ERKMEN
710.11
637.20
398.24
312.35
250.13
152.45
1272.48
992.42
469.03
596.96
306.17
257.11
Altın Büyük Usta
Gümüş Büyük Usta
Altın Usta
Bronz Büyük Usta
Altın Usta
Gümüş Usta
Toplam MP2460.483894.17
ANKARA BRİÇ KULÜBÜ DERNEĞİGÜLER VAHABOĞLU
ESADULLAH TURHAN AKÜZÜM
HAMİT EMEN
MEHMET PULAT
ALİ SİNAN TUNAOĞLU
ALPER TANER TUNCA
KAAN DORUK ÇETİN
819.74
330.56
191.68
167.89
156.41
155.52
86.32
1473.02
534.22
342.15
310.22
287.93
196.94
99.75
Altın Büyük Usta
Bronz Büyük Usta
Altın Usta
Altın Usta
Gümüş Usta
Bölge Ustası
Bölge Ustası
Toplam MP1908.123244.23
ANKARA KONTRAT BRİÇ LİGİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİFEVZİ UZUN
ERGUN ÇUHADAR
ÜNAL TUTAR
HASAN CEVAT AYDEMİR
RİFAT CEMAL SALTOĞLU
TARIK UYKAÇ
387.80
377.64
172.81
161.68
161.31
50.44
567.19
885.49
248.01
323.28
251.63
116.24
Bronz Büyük Usta
Gümüş Büyük Usta
Gümüş Usta
Altın Usta
Gümüş Usta
Bölge Ustası
Toplam MP1311.682391.84
BAŞKENT SEKANS BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİADEM BİLİCİ
OKTAY GÜNEŞ
ÖMER ÇETİNKAYA
SEMİH BEŞİKCİ
DURDANE YILMAZ
ERDOĞAN ŞENYÜZ
SADIK YÜCEL ŞİMŞEK
SÜLEYMAN NECATİ KARAHAN
451.05
425.30
230.63
218.88
217.48
202.56
180.99
158.01
591.60
692.34
350.78
323.80
231.37
234.62
255.39
208.56
Bronz Büyük Usta
Gümüş Büyük Usta
Altın Usta
Altın Usta
Bronz Usta
Bronz Usta
Gümüş Usta
Bronz Usta
Toplam MP2084.92888.46
ÇAYYOLU BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİATA ÖZGÜR GÖKSEL
CENGİZ ARIGÜN
BERK GÖKÇE
UĞUR TAŞMAN
MEHMET LEVENT ERGEN
EMİNE AKGÜL
İSMAİL TOLGA ERGEN
ÖZGÜR ERGEN
DENİZ EGEMEN ALADAĞ
774.25
598.94
447.40
430.57
335.12
315.94
198.61
149.36
55.62
1404.08
1321.56
647.41
884.98
483.37
501.08
315.27
172.64
65.93
Altın Büyük Usta
Altın Büyük Usta
Bronz Büyük Usta
Gümüş Büyük Usta
Bronz Büyük Usta
Bronz Büyük Usta
Altın Usta
Bölge Ustası
Bölge Ustası
Toplam MP3305.815796.32
EKOL BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİİSMAİL SELMAN AHIPAŞAOĞLU
YASEMİN AHIPAŞAOĞLU
EKREM SANCAK
KUBİLAY IŞIK
ENER SOLAKOĞLU
522.10
448.33
216.07
107.95
98.60
580.56
465.27
251.90
130.61
163.79
Altın Usta
Bronz Usta
Bronz Usta
Bronz Usta
Bronz Usta
Toplam MP1393.051592.13
ELMADAĞ BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİNEVZAT AKBIYIK
NİHAT SAĞDIÇ
AYDIN AKBIYIK
ALİ İHSAN YAĞDIRAN
MURAT KURUSAKIZ
ALİ ÖLÇER
240.76
210.81
143.01
79.17
72.63
5.42
251.60
246.50
192.39
91.94
94.16
6.26
Bölge Ustası
Gümüş Usta
Bronz Usta
Bölge Ustası
Bölge Ustası

Toplam MP751.8882.85
ESKİŞEHİR ADALAR BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİZAFER BİLGİN
ABDULLAH GÜLSÜN
OSMAN GEMİCİ
ENDER PADIR
İBRAHİM AYDIN
EKREM ÖZCİKAN
ABDURRAHMAN ÖZÇELİK
NECDET CAN
793.20
683.19
642.45
445.17
422.06
320.72
271.18
254.13
1178.85
1030.20
818.66
597.22
636.49
577.36
329.64
501.85
Altın Büyük Usta
Altın Büyük Usta
Gümüş Büyük Usta
Bronz Büyük Usta
Bronz Büyük Usta
Bronz Büyük Usta
Gümüş Usta
Bronz Büyük Usta
Toplam MP3832.15670.27
GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİBARIŞ CENGİZ
EREN ÖZAN
FERDA ÇAKICI
ERCAN BARDAKCİ
DERYA BALCI
AYKUT ARCAK
547.45
531.76
352.85
142.00
139.60
138.21
746.21
937.65
444.73
151.65
185.18
167.49
Gümüş Büyük Usta
Gümüş Büyük Usta
Altın Usta
Bölge Ustası
Bölge Ustası
Bölge Ustası
Toplam MP1851.872632.91
Jeofizik Briç Spor KulübüİSMAİL KANDEMİR
İDRİS İRFAN DOĞAN
FİKRET AK
CENGİZ ŞEKER
ERDAL ÇALIŞKAN
TURAN YAVUZ
SEVİL NUHOĞLU
HÜSEYİN OKAN ZABUNOĞLU
SÜLEYMAN UFUK KOÇ
1803.03
1206.52
930.97
862.41
797.93
660.30
659.11
417.84
401.35
3615.72
2437.02
1424.88
1474.11
1192.95
1588.32
1188.23
802.82
911.06
Platin Büyük Usta
Platin Büyük Usta
Altın Büyük Usta
Altın Büyük Usta
Altın Büyük Usta
Altın Büyük Usta
Altın Büyük Usta
Gümüş Büyük Usta
Gümüş Büyük Usta
Toplam MP7739.4614635.11
ONKO BRİÇ VE SATRANÇ SPOR KULÜBÜ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİEMİN KAMGÖZEN
AYŞE NURAY KAMGÖZEN
CAHİT YİĞİT BAŞBUĞ
İBRAHİM KORAY ŞATIROĞLU
HÜSEYİN KUBİLAY ÖZGÜNGÖRDÜ
CEM ALTUN
476.85
422.75
335.63
271.71
269.63
192.44
727.27
585.59
394.98
373.15
342.66
232.51
Gümüş Büyük Usta
Bronz Büyük Usta
Altın Usta
Altın Usta
Altın Usta
Gümüş Usta
Toplam MP1969.012656.16
ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİİLKER AYAZ
AKIN KOÇLAR
UĞUR TAŞ
ATAMAN AYDOĞDU
MERİH DİKBAŞ
BARAN KARAKURT
HABİBE GÜLDAMLA ÖZSEMA
MUHAMMET ÖZGÜR
KAMİL BİÇEN
BAŞAR DOĞA ŞEKER
742.63
544.09
419.84
342.45
266.65
210.02
190.56
183.93
163.69
152.55
1186.23
840.31
755.08
462.17
321.71
520.50
271.02
311.68
194.40
263.29
Altın Büyük Usta
Gümüş Büyük Usta
Gümüş Büyük Usta
Bronz Büyük Usta
Altın Usta
Bronz Büyük Usta
Gümüş Usta
Altın Usta
Bronz Usta
Gümüş Usta
Toplam MP3216.415126.39
VİŞNELİK BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİTURAN TOLGA TAŞGIN
SERDAR İNCE
AHMET NURİ DERVİŞOĞLU
İHSAN ÖZTÜRK
RUŞEN BOZDAĞ
ZEYNEP SEDA ÖZMEN
283.96
181.72
177.53
171.77
139.83
126.10
332.65
206.21
243.47
224.56
212.42
146.97
Altın Usta
Bronz Usta
Gümüş Usta
Gümüş Usta
Gümüş Usta
Bronz Usta
Toplam MP1080.911366.28