2018 Türkiye Kış Dörtlü Takımlar Şampiyonası - Kaydolanlar

NoTakım AdıOyuncularTakım Kaptanı (Adını Yazınız)Katıldığınız İlKategori
10347AkkoyunluERHAN EVCİMEN (350575)
EMRAH ŞEN (350401)
ENİS KIRDAR (350504)
SÜLEYMAN ETLİ (351065)
DOĞA GÖZKAYA (060116)
ALİ CAN ÖNEN (340219)
Erhan Evcimenİzmir
10348EGEREMZİ GÜNALP (350239)
AYŞE EDA AĞIRNASLI (350218)
RÜKNETTİN SEVİMLİ (350208)
SERHAT AKINCI (353691)
BEKİR ERDEM (480083)
ALİ EMLEK (350784)
REMZİ GÜNALPİzmir
10352BUMUNAFİZ ZORLU (350725)
BÜLENT KAYTAZ (342624)
SİNAN TATLICIOĞLU (060173)
MEHMET FARUK KEPEKÇİ (540022)
MUSTAFA ZEKİ ESENER (340862)
İLKER AYAZ (341995)
Nafiz Zorluİstanbul
10354ATILIMNURULLAH ÖZTÜRK (590067)
FAHRETTİN GÖKTÜRK (590053)
FETTAH KESKİN (590062)
MEHMET BARAN (590200)
ADNAN OKYAR (590091)
ÇETİN BAŞBAĞ (590049)
NURULLAH ÖZTÜRKTekirdağ
10355AdaSALİH BİLGEN (070009)
ALİ SEÇKİN ÇELEBİ (070033)
MURAT ÇELİK (070044)
KEMAL AKBULUT (150053)
KENAN ERDOĞAN (440018)
ENDER AKSÜYEK (060274)
Salih BilgenAntalya
10356UzayAtaYUSUF İŞİTEMİZ (330178)
ALAATTİN ANTMEN (330080)
LEVENT NEDİM İNAN (343030)
BARIŞ ÖMER YAZ (090325)
Yusuf İşitemizMersin
103575SKAYŞE BANU ÖZDEMİR (350584)
ŞAZİYE DEMİR (350577)
SEDA ÇALLIOĞLU (350703)
FAİKA ESEN KAYALAR (350755)
SEMA ECEVİT (351023)
Erhan EvcimenİzmirKadın
10358PAMUKKALEBARBAROS ŞAHİN (200179)
OSMAN ŞAHİN (200008)
ÖZGÜR KAVAK (200186)
EMRE UÇARYİĞİT (200171)
NAMIK BOZTEPE (200001)
KAZIM KUL (200006)
BARBAROS ŞAHİNDenizli
10359ÖZ PAMUKKALECEMİL SİNAN (200194)
MEHMET TÜREMEN (200201)
AHMET GÜNDOĞDU (200206)
HAKAN GÜLEÇ (200018)
ABDULLAH GÜLDİKEN (200250)
RECAİ GÜZEL (200253)
CEMİL SİNANDenizli
10361Yalova EforARİF YAVUZ OĞUZER (770009)
HASAN HÜSEYİN ÇETİN (770002)
ŞAKİR SEÇER (770007)
MUZAFFER AKKAYA (770108)
HARUN REŞİT SELÇUK (770110)
MUSTAFA KARADENİZ (410083)
ARİF YAVUZ OĞUZERYalova
10362DIXITMERİH DİKBAŞ (064021)
SELEN BÜKE AKDAŞ (070265)
BATUHAN BEŞCAN (063860)
EMİNE NİGAR GÜRER (064040)
AHMET GÖLGELİ (063980)
HABİBE GÜLDAMLA ÖZSEMA (063500)
Habibe Güldamla ÖzsemaAnkara
10364RELAXREFİK BURU (310250)
SELİM TOPLAMA (310076)
SÜLEYMAN NURLU (310063)
GÜROL EMRE (310124)
310250Hatay
10365KARTALİTEBARIŞ DURSUN (342273)
NEVZAT UYGUN (340841)
DURSUN BAYSAL (341989)
MEHMET TABAN (350209)
Nevzat UYGUNİstanbul
10369CEM ALTANHAKAN BAHÇECİ (341784)
TOLGA ÖZBAY (420003)
ERHAN DEMİRASLAN (340824)
BERK BAŞARAN (410033)
MUSTAFA AKHUN (340870)
MUHİTTİN YALÇIN AYDAR (341255)
HAKAN BAHÇECİİstanbul
10370SAGRAMEHMET SAĞRA (520024)
MENDERES ÜÇGÜL (520015)
ATİLA ACAR (520007)
VEDAT GÖNÜL (200003)
FATMA GÜL DEMİR (520093)
ERDEM VURAL DEMİR (520014)
Mehmet SAĞRAOrdu
10371nakkaşANTUVAN NAKKAŞ (330257)
SEMİH CANER (330146)
TAYFUN GEÇGİNER (330020)
FEYZİ İMAMOĞLU (330103)
MEHMET NASIRLIOĞLU (330241)
KAZİM TEVFİK GÜRKAN (330096)
feyzi imamoğluMersin
10372ArkasŞEBNEM ERTENOĞLU (350005)
SERAP ÖZSOY (350253)
MAX ANTHONY STEINBUCHEL (350736)
MEMET GÜNEL (350269)
GÖKHAN DARİK (350207)
HALUK İSMET KÖYMEN (350206)
Haluk İsmet Köymenİzmir
10373KYMEİSMAİL TOLGA MERT (410060)
LEVENT ÖZBAY (354095)
MÜSLÜM TURAN (350483)
MEHMET ÖZCAN (350967)
ABDURRAHMAN ŞEREF DİNCEL (354098)
HAKAN ARICI (354097)
Levent Özbayİzmir
10374HardRockMÜFİT ÇETİNKAYA (670171)
MUSTAFA DEMİR (670029)
TARIK BERKİM AS (670220)
SADUN SU (341644)
İLYAS ALTINSOY (063344)
Sadun SuZonguldak
10375EFES GOLDÜNSELALP ÜNLÜOĞLU (410088)
MEHMET ÖNER (410073)
ONUR KARAKAYA (410965)
GÖKAY AKAR (411885)
CAN KORKMAZ (411219)
MUSTAFA KEMAL DÖNMEZ (410149)
ÜNSELALP ÜNLÜOĞLUKocaeli
10376BARANALPHAKAN ÇOKAK (200176)
ZAFER TAN (200007)
SONGÜL YILMAZ (200199)
ŞEREF YILMAZ (200009)
AHMET PEKTAŞ (350470)
HÜSEYİN TUR (670092)
ŞEREF YILMAZDenizli
10377TESLARAMAZAN GÖL (410067)
SEFA ÖRCÜN (411145)
NAMİ YILMAZ (411107)
İRFAN DALER (410059)
HAKAN CİMŞİT (411111)
ERDEM KARAYEL (411240)
Ramazan GölKocaeli
10378YÜZBİRNEJAT ÖZDOĞAN (063760)
METİN AYAN (063783)
MAHMUT SALİM YAYLA (063618)
HÜRREM YAZIHAN (180009)
YAHYA ÇINAR (341116)
ŞENOL TURAN (062439)
NEJAT ÖZDOĞANAnkara
10379CBC HUKUKŞEREF SAFA (343100)
METİN TUNÇER (340584)
BURHANETTİN BURAK AKTER (341804)
ERCÜMENT YAĞMUR (340778)
Şeref SAFAİstanbul
10380Nusrat 17ALPER TEKİNOK (410912)
HAYRETTİN KARALOĞLU (170074)
MEHMET ŞÜKRÜ GÖNÜLHAN (170003)
PEKİN ALIRSATAR (354127)
ÖMER FARUK KAN (170078)
Alper TekinokÇanakkale
10381ÇAYYOLULEVENT ÖZGÜL (340307)
ESAT MURAT MOLVA (061865)
AKIN KOÇLAR (063190)
ALİ UÇAR (063125)
TOYGAR ALPER (060073)
İSMAİL TOLGA ERGEN (061926)
TOLGA ERGENAnkara
10382Edirne GençlikTURGAY TAŞKIN (220029)
UĞUR KAYMAK (221018)
EROL KOÇ (221044)
ÖZLEM YAYAK (210087)
TEVFİK GÜLYAŞAR (221074)
Turgay TaşkınEdirne
10383WolfARİF KUTLU (270013)
AHMET EROL KALE (270035)
MUSTAFA YILMAZ (010292)
HALİL KURT (270041)
Halil KurtGaziantep
10384İMPARATORADEM KORKMAZ (342722)
ÖZKAN SAYDAM (670142)
TANSEL KUTLU YILMAZ (341769)
URAS ŞAMİLOĞLU (343200)
VOLKAN ERDOĞU (342895)
FİKRİ UĞUR (341534)
Adem korkmazİstanbul
10385DEDEAHMET MUZAFFER TATLIDEDE (100059)
YAVUZ TATLIOĞLU (100073)
MUSTAFA ÇETİNKAYA (100071)
ENİS KESKİN (100053)
ABDURRAHMAN IŞIKMAN (100212)
YAKUP AKÇAOĞLU (353587)
MUSTAFA ÇETİNKAYABalıkesir
10386URAS 09AHMET SAYGUN (090001)
SABRİ TOPÇU (090183)
ERHAN DİNÇER (090294)
MEHMET ERHAN KARATAŞ (260064)
ŞAHİN ÖZKAN (090182)
AHMET SAYGUNAydın
10387VientoARİF ÖZER ORHAN (350713)
YİĞİT ÖZTOSUN (353632)
SİMTEN YAVUZ (350298)
MEHMET ESAT ÖZDEMİR (090120)
TOLGA PEZÜK (353747)
HÜSEYİN SEVER (063128)
MEHMET ESAT ÖZDEMİRİzmir
10388FE2FUAT DEMİR (310193)
İBRAHİM KAVLAK (310100)
SİNAN CANAK (310044)
AHMET BİLEN (310051)
MUSTAFA TANER (310089)
HÜSEYİN PEKPERGEL (310011)
FUAT DEMİRHatay
10389ŞİMALHÜSEYİN SÖNMEZ (342073)
ALİ İMRAN ORHAN (340209)
FATİH LALE (342231)
MEHMET SILACI (341721)
SELAHATTİN DÖKER (342359)
CEMİL YILDIRTAN (342353)
HÜSEYİN SÖNMEZİstanbul
10390ÇAMLIKMEHMET OĞUZ ÖZKAHRAMAN (090139)
AKİF EKİZ (100085)
MUSTAFA ZÜHTÜ HARMANDALI (100157)
ALİ SAL (100172)
ÖNDER AKÇIL (100174)
MEHMET OĞUZ ÖZKAHRAMANBalıkesir
10391CAN CANHAKAN TABAK (353535)
HAKAN YIKGEÇ (350202)
MUSTAFA AYHAN COŞKUNOL (350204)
YAŞAR KORKMAZ (350369)
MURAT ŞENSOY (353773)
HAKAN TABAKİzmir
10392Buca Belediye LacivertRAMAZAN TEPELİ (350270)
ABDULLAH ÖZOĞLU (350371)
MAHMUT TOMAR (350493)
HÜSNÜ UYGUN (350264)
MELİH ERSÖZ (450018)
CAMÂL ÇETİN (350782)
Ramazan Tepeliİzmir
10393GözdeDİLEK TEKTÜRK ERAL (342511)
BEDİA ALACAKAPTAN (342318)
NEDİME REVNAK GÜRSEL (341028)
GAMZE DEMİRDÖVEN (480486)
Dilek Tektürk EralMuğlaKadın
10394Mor MenekşeBARIŞ SAĞRA (520073)
MUSTAFA ERGÜN GÜMÜŞ (520038)
ERDAL PAÇAL (520029)
AHMET SELİM ÖZTÜRK (520059)
AHMET CEMAL ÇELEBİ (520102)
TUĞCAN DEMİR (520049)
ERDAL PAÇALOrdu
10395MALATYA GÜCÜHAYDAR EFLATUN (440030)
ABDULVAHAP TUNCAY TOKAÇ (440048)
SELAHATTİN KARLI (440071)
MURAT BAYNAZI (440077)
SUAT MELİH DARDAĞAN (350753)
HAYDAR EFLATUNMalatya
10397KESGİNÇOŞKUN KESGİN (590176)
ERDAL OLCAY ERCAN (590099)
BORA ER (590072)
HASAN YİRİK (340064)
BÜLENT ŞAHİN (590240)
ÇAĞLAR TAHİROĞULLARI (590273)
ÇOŞKUN KESGİNTekirdağ
10398HATAY 2FETHİ BOZYIL (353939)
MEHMET BÜLENT EGELİ (350352)
MEHMET KİBAR (520012)
ZAFER KEMENT (353988)
HAYDAR DUMAN (350428)
Fethi Bozyılİzmir
10399NaturelYUSUF KAHYAOĞLU (160066)
ALİ ORHAN EKİNCİ (340060)
AHMET DEMİREZER (160016)
İBRAHİM KILIÇ (160075)
ABDULLAH GÜLSÜN (160277)
AHMET ARPAT (160071)
Yusuf KahyaoğluBursa
10400Eskişehir AdalarHATİCE ÖZGÜR (341072)
DİLEK YAVAŞ (160276)
YALÇIN ÖZDAMAR (260021)
ALİ CAN ÜSTÜNBOYACIOĞLU (260314)
ZAFER BİLGİN (260051)
Zafer BilginEskişehir
10401TONYA DOĞA SPORLARIMEHMET YILDIRIM (610017)
İRFAN YAĞCI (530008)
EMİN USTA (530013)
EROL ÇELİK (610060)
Mehmet YILDIRIMTrabzon
10402EDİRNE BELEDİYE SPORHALİT DEMİR (221057)
TARIK ALDENİZ (221022)
SUNAY CİĞERCİ (220031)
MEHMET MERT (221019)
HALİT DEMİREdirne
10403BOTEMAYHAN AKBIYIK (590077)
MUSTAFA TUNCER (590175)
ALİ OLÇAY (590074)
AYŞE NAZLI METİN (340087)
ENDER ZAİMOĞLU (590163)
AYHAN AKBIYIKTekirdağ
10404ıstıklal yoluAYŞEGÜL ERK (340572)
BİLAL KÖSEOĞLU (370080)
ERSAN YARARBAŞ (370062)
UĞUR KETHÜDA (370019)
MUSTAFA ALEMDAR (340605)
NÜKET AVŞAR KÖSEOĞLU (060007)
MUSTAFA ALEMDARKastamonu
10405şirinyer bric klübüFARUKA ULUER BARILI (350332)
İRFAN BARILI (350429)
EMRE YANIKKEREM (351098)
ERCAN ENDİCAN (770080)
ALİ TÜRKEL (350824)
ALPAY TAMİS (350026)
irfan barılıİzmir
10406NONAME SÜRREALNUMAN BAKAR (410027)
MUHARREM ÜNVER (411890)
SAMET ENGİN (770122)
ŞEREF ALİ KALAYCI (770037)
ALİ BUĞDACI (410029)
TUĞBA ERSİN (411233)
NUMAN BAKARKocaeli