2023 İstanbul Kış Dörtlü İl Elemeleri - Kaydolanlar

NoTakım AdıOyuncularTakım Kaptanı (Ad Soyad Giriniz)Turnuvaya Katılacağınız KulüpKategori
22161MAVİ ANKARAHAMZA ÇOBAN (341173) V
İHSAN ÖZCAN PEHLİVAN (060158)
METECAN KALAYCI (343437)
ÖZGÜR ŞAKRAK (341496)
POLAT ERDEMİL (060062)
SİNAN TATLICIOĞLU (060173)
Sinan TatlıcıoğluATAŞEHİR BRİÇ DERNEĞİ
22170ARMAERDOĞAN KAYA (540095)
SEDAT ALUF (340069)
TEZCAN ŞEN (340680)
LEVENT İMAMOĞLU (310229)
ERDİNÇ ERBİL (340101)
HAKAN PEYRET (340911)
Tezcan ŞENMAJÖR BOĞAZİÇİ BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22179BESASELAHATTİN DÖKER (342359)
CEMİL YILDIRTAN (342353)
İRFAN GÜVEN (341767)
SEYFETTİN ŞAHİN (342543)
MEHMET SILACI (341721)
BEKİR SAMİ SARI (342890)
Haluk YönelATAŞEHİR BRİÇ DERNEĞİ
22182PUSULAUFUK UĞUR (341368)
ERCAN ERCİŞ (062226)
İBRAHİM HALİL DİNÇER (342553)
HASAN ŞENOL MAZLUM (341542)
AYLİN GÜVENTAŞ (342330)
ALİYE UĞUR (341428)
Ufuk UğurATAŞEHİR BRİÇ DERNEĞİ
22192KAZANECESİMELTEM SERDAROĞLU (340709)
KEMAL SARAÇLAR (341722)
İZZET SAMİ KAPLAN (160233)
SÜYÜM SEVÜKTEKİN (060539)
OĞUZ AYDOS (063327) V
Meltem SerdaroğluATAŞEHİR BRİÇ DERNEĞİ
22196MESSİHALUK YÖNEL (342060)
ZEKİ TAŞPINAR (411131)
CAHİT TORUN (341800)
FATİH LALE (342231)
ERTAN GÖKTÜRK (341201)
ALİ İMRAN ORHAN (340209)
Haluk YönelATAŞEHİR BRİÇ DERNEĞİ
22197ATMACAENGİN ÜST (342287)
YAHYA EREN (343016)
DERYA ERZURUM (344352) V
ERTAN AKIN (344355)
NİHAT EKER (344337)
İRFAN ÇAKIR (344353)
Engin ÜstATAŞEHİR BRİÇ DERNEĞİ
22210KATAMARANNAMIK SELÇUK EYÜBOĞLU (341816) V
GÜRSEL ÇELİKKANAT (340269)
MEHMET AKİF PINAR (340202)
ARİF SERT (343473)
OKAN DİNÇ (160097) V
AYŞE EBRU TULGAR (341106)
Nanık Selçuk EyüboğluATAŞEHİR BRİÇ DERNEĞİ
22229TAKEOUTBARIŞ ÖZÖNEL (341583)
ATİLA AYAN (341485) V
ALPER DALDAL (341842)
ÖZGÜR SELÇUK (343222)
GÖKHAN ÇİFTÇİOĞLU (063492) V
SADIK KORKMAZ (343231)
Barış ÖZÖNELATAŞEHİR BRİÇ DERNEĞİ
22233ATABRİÇ UMUTRAMAZAN BURAK BAŞKAN (090145)
KENAN ÖZKURT (342039)
CAHİT YİĞİT BAŞBUĞ (060177)
UMUT CAN AKAY (344813)
Ramazan Burak BaşkanATAŞEHİR BRİÇ DERNEĞİ
22277AVİXAHÜSEYİN AVKAN (340003)
MEHMET FAİK KURANOĞLU (061898)
YUSUF SOHTORİK (340319)
SERKAN ÜNAL (342501)
SARPER USLUPEHLİVAN (342295)
UĞURCAN SÜZER (341613)
MEHMET KURANOĞLUHOŞGÖRÜ BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22278PEKÖZESER PEKÖZ (341789)
NEVZAT PEKÖZ (340143)
KENAN KÜRŞAD GÜNEL (343243)
ZEYNEP SERAP IŞIM (342908)
NEVZAT PEKÖZHOŞGÖRÜ BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22279HOŞGÖRÜYAHYA KÜÇÜKKILIÇ (340360)
ASLIHAN NUR ŞEN (340341)
YONCA ZENGER (343011)
HÜSEYİN ÇAĞRI SELÇUK (340437)
ŞENOL SÜNGET (340550)
TAN ÇİMEN (350395)
YAHYA KÜÇÜKKILIÇHOŞGÖRÜ BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22280HARUSSİSMAİL HALEZEROĞLU (063720)
SÜLEYMAN KOLATA (340366)
İSMAİL KANDEMİR (340272)
SONER ÇUBUKÇU (061916)
İLKER ÇUBUKÇU (061961)
SÜLEYMAN KOLATAHOŞGÖRÜ BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22283E L B E Y A T İMUHAMMED ELBEYATİ (341701)
HÜSEYİN KEREM AVCIOĞLU (340147)
İLKER AYAZ (341995)
EKREM SERDAR (260210)
ALTUĞ GÖBEKLİ (260282)
Huseyin AVCIOGLUHOŞGÖRÜ BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22298EYLÜLABDULLAH SALİM ÇOPUR (344386)
ÖZLEN ASLANMARTİN BAĞCI (343745) V
CAVİDE İSTANBULLU (342943)
METİN BAĞCI (343744) V
BÜNYAMİN SARIOĞLU (010120)
Salim ÇopurHOŞGÖRÜ BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22299DENTGROUP NİŞANTAŞISABRİ BURAK EROL (340740)
CÜNEYT ELER (342063)
KENAN MENGÜ (342796)
MERT UZUNHASAN (340456)
PINAR ERGİN (343244)
AYŞE LALE GÜMRÜKÇÜOĞLU (340270)
Burak ErolİSTANBUL BRİÇ MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22316BUMUARDA KABACA (342897)
EREN İMDAT (330294)
BÜLENT KAYTAZ (342624)
MUSTAFA ZEKİ ESENER (340862) V
OĞUZHAN KADIOĞLU (343506)
CENGİZ ÖZGEZ (343505)
Bülent KaytazHOŞGÖRÜ BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22333NOTRUMPYAŞAR GENÇ (411243)
İHSAN OĞUZ (343521)
ETEM BAŞKURT (342339) V
AHMET TURAN ÖZEL (342583)
Yaşar gençKARTAL BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22340ATLASBEDİİ MELİH KOTAN (340389)
NADİR KELEŞ (410918)
MUSTAFA KEMAL SARAL (550009)
SERKAN SOFU (342143)
REŞİT MURAT ERKEL (340044)
MEHMET EMİN ÇOPUR (340206)
MUSTAFA KEMAL SARALATAŞEHİR BRİÇ DERNEĞİ
22341KEYFEKEDERALİ HULKİ UTKU (342649) V
BAYRAM ÇETİNKAYA (343197) V
CELAL ŞAHİN (343118) V
AHMET SAYAR (610064)
DAĞHAN AYTAÇ (344710) V
Ali Hulki UtkuATAŞEHİR BRİÇ DERNEĞİ
22346ATA-YILDIZALİ ZAFER HAMŞİOĞLU (342644) V
HASAN HAYAL (342640) V
BİLGEHAN HAMİT IŞIKOĞLU (343178) V
OKTAY TOKCAN (341983) V
ZAFER HAMŞİOĞLUATAŞEHİR BRİÇ DERNEĞİ
22370YILANKIRANSALİM YILANKIRAN (340013)
BERK BAŞARAN (410033)
OKAN ÖZCAN (341544)
EMRE KAYA (430021)
DOĞAN ÜZÜM (060056)
ÖMER KIZILOK (260111)
Salim YılankıranATAKÖY BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22384KARTALİTENEVZAT UYGUN (340841)
SAİM CELAL ŞİMŞEKEL (353752)
ZAFER ŞENGÜL (342244)
İHSAN ÖZCAN (342352)
NEVZAT UYGUNKARTAL BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22387EAGLESÖZLEM KANDOLU (340326)
AYŞE TUNA ELMAS (341102)
BARIŞ DURSUN (342273)
DURSUN BAYSAL (341989)
Tuna ELMASKARTAL BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22388ADASEVİL NUHOĞLU (340061)
ZEYNEP ALP (340637)
YASEMİN ERENGİL (340869)
MUSTAFA ONUR ERTEKİN (340085)
MEHMET FARUK KEPEKÇİ (540022)
M.ONUR ERTEKİNHOŞGÖRÜ BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22389KAPTAN DCNEŞAT SAĞLAM (344029)
HAYRİ KÜÇÜK (343699)
BÜLENT ÖZKAN (343590)
SELCUK YILDIZ (343588)
MEHMET AÇİCİ (341533)
BÜLENT ÖZKANSARIYER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22390SAYIN ABİMAHMET DEDEHAYIR (343953)
NAFİZ ZORLU (350725)
MUSTAFA NEZİH KUBAÇ (340681)
MEHMET GÖKHAN YILMAZ (340020)
AKIN KOÇLAR (063190)
ALİ UÇAR (063125)
NAFİZ ZORLUİSTANBUL BRİÇ MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22392kartalARZU SÖNMEZ (341958)
HÜSEYİN CESUR (340839)
CENGİZ AYTEMUR (340250)
ERAY UTKU (480027)
İSMET POLATKAN (341044)
İSMET POLATKANKARTAL BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22408YOLDAŞEBRU PELİN SEMERCİOĞLU (343193)
EMİNE KURDOĞLU (344375) V
SELİM UYGUR KILIÇ (342924)
REHA OĞUZ SOĞOÇİN (341019)
ASLI AKYÜZ (344280)
LEVENT DİNÇEL (342844)
Emine KurdoğluİSTANBUL BRİÇ MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22409MAESTROHAKAN BAHÇECİ (341784) V
ERHAN DEMİRASLAN (340824)
FATMA AHU ZOBU (340407)
TAMER AKBULUT (342363)
ÜMRAN SEMERCİ (340070)
Hakan BahçeciKUP BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22410SAYGIATTİLA SAYGI (342819)
AHMET FİKRET ÇEVİK (340734)
ALİ ŞAHBAL (342497)
CENGİZ ERDOĞDU (341223)
EMRE YAZICI (340641)
ERDOĞAN MEHMET BİLSEL (342257)
Attila SaygıKUP BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22411HOTANTOALAETTİN ŞAFAK URAS (340139)
EKREM EMRE ULTAV (340999)
TOLGA ÖZBAY (420003)
CAN BERKTAŞ (341158)
KENAN BÜKLÜ (341146)
ALAETTİN ŞAFAK URASKUP BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22412ABKMETİN EKŞİOĞLU (341498)
MEHMET EKŞİOĞLU (340692)
ZEHRA GÜRSOY (342937)
MEHMET HAKAN AKPINAR (340392)
MESUT TEKİN (342071) V
İHSAN TOSUN (341083)
METİN EKŞİOĞLUKUP BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22413MAGICMAHMUT SONAT ÇERÇİOĞLU (341673)
MEHMET ŞİRİN (342990)
SEDAT KONURCA (340378)
AHMET İNAN YILMAZ (340091)
CEMAL GÖKTAŞ (341537)
AHMET GÜNGÖR (340603)
Sonat ÇerçioğluKUP BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22414KIZILELMACEYDA ERYANIK (344080)
TİJEN ÖZLÜ (342907)
VOLKAN DENİZCİ (550002)
SERKAN DOĞRULAR (343280)
Volkan DenizciKUP BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22415GÖKTÜRKÖMER TANER YENER (340854)
ATİLLA SERTGÖZ (343922)
BEDİA ALACAKAPTAN (342318)
AYŞE KUTLAY (342385)
AYKUT ÇAKICI (343995)
MEHMET ŞAHİN (390078)
Taner YenerKUP BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22416NO FEARMUSTAFA AKHUN (340870)
AHMET MURAT ÖZER (340825)
İREM ÖZBAY (341245)
CENK TUNÇOK (343066) V
KUDRET METİN (340421)
AYŞE NAZLI METİN (340087)
MUSTAFA AKHUNKUP BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22417SAYDIALİ SAYDI (341678)
EŞREF ŞİRİN (341675)
İBRAHİM ADNAN EKŞİOĞLU (340655)
NEŞET İLKER TAŞTEPE (340956)
EROL İLMEZ (340172)
ALİ SAYDIKUP BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22418KASAPOĞLUROKOS KASAPOĞLU (342069)
AHMET İRGİN (340904)
İBRAHİM AKSOY (340059)
MEHMET BARIŞ (340035)
rokos kasapoğluSARIYER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22422OTİZMİ FARKETÖRSAN ÖRS (340405) V
DEVRİM TAHİR SENCER (342552)
SERHAN TÜRKDÖNMEZ (550061) V
KEMAL FİKRET UYGUN (342196)
MEHMET HALUK TAŞGIN (330314)
ERDAL KAYA (342678) V
DEVRİM TAHİR SENCERSARIYER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22427özcelepYİĞİT ÖZCELEP (343743)
RAHMİ ÖZCELEP (340586) V
TOYGAR TUNCAY ALTUN (010345)
CAN GÖKTAN (344326) V
yiğit özcelep MAJÖR BOĞAZİÇİ BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22433USLUHAKİ USLU (343283) V
MUSA YAZICI (342044)
MURAT GÜNGÖR (140033)
NEVZAT ERTAN (341445)
HABİP BAYRAM (340282)
MURAT GÜNGÖRKARTAL BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22434HODORMEHMET TABAN (350209)
KORKUD KAAN YALNIZ (341663)
CAN KORKMAZ (411219)
GÖKAY AKAR (411885)
MUSTAFA KEMAL DÖNMEZ (410149)
KADİR BERKAY SEZER (350096)
MEHMET TABANKARTAL BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22435MEVSİMDİANA KUYUMCU (342403)
SEVİL BAYTAZ (340365)
NEVİN ARSLAN (341466)
ALİ KÜÇÜKÇAĞLAYAN (480630)
ÖMER GÜNEŞ (062127)
TURHAN ERGUN AMASYALI (341043)
Nevin ArslanHOŞGÖRÜ BRİÇ İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22436PARLAYAN YILDIZOZAN CAN MOĞULTAY (340687) V
TACETTİN TÜRKER (670139)
MUSTAFA AYTEMUR (411163)
MEHMET KADRİ GÜNORAL (340803) V
HÜSEYİN CAHİT MOĞULTAY (343783)
HÜSEYİN CAHİT MOĞULTAYKARTAL BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22437PRENS ADALARIMEHMET DUMAN (343411) V
ENVER ÖZBEY (342909) V
NEDİM EVREN (343813) V
HALDUN ERCAN (342074) V
NEDİM EVRENKARTAL BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22438SAKİNLERMEHMET ACAR (343978) V
MUSTAFA DEMİR (060379)
İSMAİL SOYKAN (343703) V
ALİ BOZKURT (480796)
feridun topçuSARIYER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİSenyör
22440YolcuCEMAL KALMIŞ (340856)
MAHMUT GÜNEŞ (340940) V
MUHAMMET YILDIRIM (343592)
ALİ SALİH GÖLET (340490)
ALP ARSLAN YARAŞ (341718)
CEMAL KALMIŞSARIYER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22441AKSÜYEKOSMAN ÖZCAN (340084)
İSMAİL HAKKI ÇEBİ (340088)
ENDER AKSÜYEK (060274)
NEŞE MERCAN (062259)
Ender AksüyekATAKÖY BRİÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ