GENEL KURALLAR

Kredi kartı ile ödeme yaparak turnuva kaydı, lisans vize yenilemesi yapılabilecektir. Turnuva kaydının önceden yapılması sağlıklı ve adil bir oturma düzeni, turnuvaya zamanında başlama ve kayıt için zaman kaybını önlemek açısından önemlidir.

Lisans vize ve turnuva ücreti Türk Lirası para birimi cinsinden hesaplanır.

Turnuva ücreti sadece kayıt yapılan turnuva için, lisans vize ücreti ise yenilenen sezon için geçerlidir.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Ödeme yapılabilecek olan kredi kartları Visa, Mastercard ve American Express'dir. Yapılacak işlemler tek çekim olup, taksit uygulanmayacaktır.

Tek kredi kartı ile çok sayıda sporcu için turnuva kaydı veya lisans/vize yenilemesi yapılabilir. Güvenlik nedeni ile işlem sırasında kredi kartınızın üç haneli güvenlik kodunu (CVC numarası) girmeniz istenecektir. Güvenlik kodu kredi kartının arkasında, imza hanesinde bulunan kredi kartı numarasından sonra yer alan üç rakamdır.

Turnuva kaydı veya lisans/vize yenilemesi işlemini onayladığınızda buna dair tutar, ödeme için kullanılan kredi kartından tahsil edilir. Ödeme yapılan kredi kartı sahibinin lisanslı sporculardan biri olması zorunlu değildir.

Kredi kartı sahibinin lisanslı sporculardan biri olmaması halinde kredi kartı sahibinin güvenliği açısından kayıt sırasında adına ödeme yapılan sporcu bilgileri yanı sıra kredi kartı sahibinin adı, soyadı ve elektronik posta (e- posta) adresi istenmektedir. Kayıt tamamlandıktan sonra kayıt ve ödeme detaylarını içeren “onay e-postası” ve kayda ait iptal/iade/ceza işlemleri ile ilgili “bilgi e-postası”, kredi kartı sahibinin e-posta adresine ve kayıt sırasında belirtilen oyuncunun e-posta adresine ayrı ayrı gönderilecektir.

Türkiye kaynaklı olmayan bir kredi kartı kullandığınızda turnuva ve lisans/vize ücreti dışında bankanız tarafından ek işlem ücreti yansıtılabilir. Detaylı bilgi için bankanız ile görüşünüz.

KREDİ KARTI İBRAZI

Kredi kartı ödemesi ile yapılan kayıt ve yenilemelerin riskli görülmesi halinde kullanıcıdan kart ibrazı istenebilir. Bu durumda kart sahibinin turnuva öncesinde Federasyon yetkililerine kredi kartını ve geçerli bir kimlik belgesini (pasaport, nüfus cüzdanı, ehliyet veya evlilik cüzdanı) ibraz etmesi gerekir.

Kayıt ve yenileme işlemi sonrasında olası bir değişiklik, iptal veya iade talebi için de kart ibrazı gerekebilir.

İPTAL VE İADE

Turnuva ücretinin iadesi, geçerli bir mazeret olması ve bu durumun belgelenmesi halinde mümkündür. Bu durumda yatırılan bedelden %25 kesinti ile iade yapılır. Turnuva başlamasına 24 saat veya daha az kaldığı durumlarda iptal işlemi yapılmaz.

Lisans ve sezon vize ücretinin kredi kartı ile ödenmesi durumunda iptal ve iade yapılmaz.

DİĞER KURALLAR

Kullanıcılar işlemleri kendi hesapları ile yapmak zorundadırlar. Başka kullanıcıların bilgisi ile girerek işlem yapmak yasaktır. Kullanıcı, tahmin edilemeyecek bir şifre seçmeli ve şifresinin güvenliğini sağlamalıdır. Kullanıcının hesabı üzerinden üçüncü şahıslar tarafından yapılan işlemlerden doğabilecek zararlardan hesabın sahibi sorumludur.

Kredi kartı ile ödeme yaparak kayıt veya lisans vize işlemi yapanlar yukarıda yazılı şartları kabul etmiş sayılır. Bu işlemden doğacak ihtilaflarda Ankara mahkeme ve icra daireleri yetkilidir.